Klubo istorija

Jau penktus metus švęsianti vaikų futbolo mokykla „AUDRA“ – viena iš žinomiausių ir gausiausių Vilniaus futbolo mokyklų. Vilniaus Jeruzalės, Viršuliškių, Fabijoniškių ir Naujamiesčio mikrorajonuose esančiuose mokyklos padaliniuose futbolo paslapčių mokosi apie 200 jaunųjų futbolininkų nuo 4-10 metų vaikų. Futbolo mokykloje dirba 7 kvalifikuoti futbolo treneriai, kurie kartu yra ir puikūs pedagogai, gebantys sėkmingai dirbti su tokio amžiaus vaikais.

Siekiame, kad futbolo užsiėmimai patiktų visiems juos lankantiems vaikams. Futbolo treniruočių metu vaikai mokomi ne tik futbolo technikos, taktikos pagrindų, bet ir pasitikėjimo savimi, lyderystės, atsakomybės, būti komandos dalimi. Vaikai kartu švenčia komandų pergales, gimtadienius, kitas šventes.

Mūsų futbolo mokyklos devizas – „Aktyviems čia smagu“.

Futbolo mokykla „Audra“ jau ketverius metus organizuoja itin patrauklius vaikų futbolo turnyrus, kuriuose dalyvauja tiek „Audros“, tiek kitų Lietuvos miestų, kitų šalių atstovų komandos. Mūsų vykdomi turnyrai visada sulaukia didelio dėmesio tiek dalyvių, tiek žiūrovų atžvilgiu.  Vien tik jau tradiciniu tapusiame „Macdonald‘s Cup“ vaikų futbolo turnyre kiekvienais metais dalyvauja per 500-700 skirtingo amžiaus vaikų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kas naujo?

2015 m. mūsų šaunieji sportininkai dalyvavo Lietuvos futbolo čempionatuose (2005,2006 ir 2007 m grupėse) ir mūsų auklėtiniai:

*2005 m.  liko savo  4

*2006 m. liko 4

*2007 m. užėmė garbingą 3 vietą.

2016 m. pratęsta sutartis su Macdonald‘s dar dvejiems metams, tad ir toliau tęsime šaunią tradiciją rengiant visų taip laukiamą turnyrą vasaros metu.

Su nauja jėga ir energija trenerių gretas papildė naujas kolega – Aivaras Brazinskas.

Pasirašėme sutartį su ekologiško maisto tiekėju UAB „Alpana“, kurie dažni svečiai mūsų organizuojamuose turnyruose.

Atidarėme naują padalinį Viršuliškėse patiems mažiausiems. Adresu: Levo Karsavino vidurinė mokykla, Justiniškių 43.

Įkurėme naują 5×5 lygą, kurios tikslas – leisti vaikams dalyvauti rungtynėse jau nuo 2010 m. gimimo. Svarbiausia – gera emocija, vaikai ir jų žaidybinė praktika. Siekiame, kad vaikas degtų noru žaisti. Mūsų filosofija yra tokia, jog vaikai turi gauti gerų emocijų ir gauti pažaisti. Nėra akcentuojamos pergalės, ar prizai.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau apie lygą

Visus norinčius susipažinti su futbolu kviečiame į NEMOKAMAS pirmąsias futbolo treniruotes ! Skambinkite telefonu (8) 630 07 258 ir susitarkite kur ir kada galėsite atvykti smagiai futbolo treniruotei.